(пусто)
 
(067) 793 98 89  (063) 178 34 84
(050) 083 42 74  
Інтернет магазин
захищених телефонів
та аксесуарів
Прийом дзвінків:
щоденно: 10:00 до 18:00
субота:      11:00 до 14:00
неділя:      вихідний

Категорії

Блог / Новини

Гарантія

Купуючи захищений телефон в нашому магазині, Ви купуєте оригінальний товар, сертифікований для ринку Євросоюзу або України.

У випадки з телефонами, призначеними для ринку ЄС (якість товарів, сертифікованих на ринку Євросоюзу, говорить сама за себе), гарантію терміном на 1 місяць, дає наш магазин, і проводить подальший післягарантійне обслуговування.

При купівлі телефону, сертифікованого для українського ринку, діє гарантія виробника терміном на 12 місяців. Гарантійне обслуговування такого телефону, проводиться, у відповідному даної марки авторизованому сервісному центрі, які знаходяться у всіх великих містах України.


Основні правила гарантійного обслуговування:

1) наявність гарантійного талону на товар із зазначенням типу і серійного номера телефону, дати продажу, гарантійного терміну, зі штампом організації-продавця і підписом комерційного представника;

2) Гарантія діє, якщо несправність в роботі товару: виникла не внаслідок недбалості Власника, не була наслідком використання товару не за призначенням, не виникла в внаслідок порушень правил експлуатації, не виникла під впливом на обладнання вологи чи рідини, не стала наслідком потрапляння всередину обладнання інших речовин, не стала наслідком механічного пошкодження, а також не була наслідком інших порушень правил експлуатації;

Увага: дія гарантії не поширюється на такі випадки:

Будь-які механічні пошкодження, завдані товару
Потрапляння всередину корпусу сторонніх предметів або рідини
Пошкодження, що виникли під впливом на товар вологи чи рідини
Природний знос чи вичерпання ресурсу товару
Пошкодження, викликані аварійним підвищенням або пониженням напруги у електромережі
Пошкодження, викликані неправильним підключенням до електромережі (не відповідність вольтажу)
Самовільна зміна програмного забезпечення пристрою

3) термін гарантійних зобов'язань не минув.

4) Використання аксесуарів, дозволених фірмою-виробником, може вивести обладнання з ладу, і є порушенням правил експлуатації, яке позбавляє законної сили будь-які гарантії на обладнання.

5) Гарантія на обладнання втрачається при спробі його розтину або ремонту в іншому сервісному центрі.

6) Максимальний термін гарантійного ремонту обладнання - 20 днів з дня звернення до продавця (у разі товару, що постачається з ЄС).

7) Гарантійний термін на обладнання продовжується на термін гарантійного ремонту, який обчислюється з дня здачі товару в ремонт до дати готовності товару, але не менше ніж на день.

8) Повернути товар можна в відповідності з законодавством України

9) У разі необхідності гарантійного обслуговування або повернення товару всі можливі витрати на транспортування та повернення грошей лягають на Покупця.

Тобто, повернення грошей за справний товар - проводиться, тільки якщо товар НЕ ВИКОРИСТОВУВАВСЯ ! Всі плівки, товарний вигляд (не більше хвилини розмови на лічильнику) - ПОВИННІ БУТИ ЗБЕРЕЖЕНІ. Будь-яка невідповідність цим умовам (наприклад, зняття захисної плівки з камери або задньої кришки не кажучи про дисплеї тощо) - може стати причиною відмови повернення грошей за справний апарат. Всі ці правила відповідають "Закону про захист прав споживача".

Наводимо їх з ЗАКОНУ ДОСЛОВО:

Споживач має право на обмін товару належної якості протягом

чотирнадцяти днів, не рахуючи дня купівлі.


Обмін товару належної якості провадиться, якщо він не

використовувався і якщо збережено його товарний вигляд, споживчі

властивості, пломби, ярлики, а також розрахунковий документ,

виданий споживачеві разом з проданим товаром.Однозначно в плані гарантійного обслуговування, ми повністю дотримуємося законодавства України, але в будь-якому випадку, ми завжди готові піти на зустріч клієнту, в міру наших можливостей, відповідно до особливостей кожної конкретної ситуації.

.