(пусто)
 
(067) 793 98 89

Інтернет магазин
захищених телефонів
та аксесуарів
Прийом дзвінків:
щоденно:    9:00 до 18:30
субота:      10:30 до 14:00
неділя:      вихідний

  Doogee Titans 2 DG700

  Suppu X6

Категорії

Блог / Новини

Блог / Новини RSS 2.0

AGM Stone 2 в Київ, Харків, Запоріжжя, Дніпропетровськ, Одеса , Херсон, Хмельницький, Рівне, Полтава, Кіровоград, Луцьк, Львів, Івано- Франківськ, Тернопіль , Черкаси, Ужгород

 AGM Stone 2 - новий кнопковий телефон, із найбільш відоміших в класі захищених телефонів, брендів. Новинка поєднує в собі ряд переваг, серед яких в першу чергу виділяємо: прийнятну ударостійкість апарату, яка досягається завдяки поєднанню легкої ваги (менше 100 грам) і міцного корпусу, виготовленого з прогумованого пластика; плюс звичайно водонепроникність, яка згідно наявного у Stone 2 міжнародного стандарту захисту IP67, дозволяє не боятися наслідків короткочасних занурень на глибину до метра, протягом тридцяти хвилин. Крім того, телефон AGM має одні з найменших у всій ніші міцної мобільної електроніки - габарити, які складають: 133 х 13 х 59 мм. І це не маловажно, оскільки поряд з комфортною ергономікою пристрою, робить зручною його використання як у звичайних міських умовах, так і в турпоходах, подорожі, заняттях екстремальними видами спорту та іншим активним, що передбачають жорсткі умови експлуатації, проведенням часу.
 Функціонал девайсу - стандартний і простий. З нього виділяємо: скромний за габаритами, TFT дисплей з діагоналлю в 1,77 дюймів і економічним розрішенням в 160 х 128 пікселів; наявність Bluetooth модуля версії 2.1; FM - приймача; можливості підтримки карт пам'яті до 16 Гб, що безумовно, стане необхідним майбутньому власнику Stone 2, який має символічний об'єм внутрішньої пам'яті, що не перевищує 89 Кб і оперативної 32 Мб, чого завдяки процесору MTK6260M і найпростішим функціональним можливостям телефону, більш ніж достатньо для швидкої роботи з ним. Девайс працює в мережах стандарту GSM, в діапазонах від 850 до 1900 МГц, само собою підтримує роботу з двома сім-картами Апарат має символічну в 0,3 Мп камеру, і ще більш символічним розрішенням в 144 на 176 точок вироблених нею знімків. Акумулятор, більше ніж достатньої ємності в 1000 мАг, завдяки низьким енерговитратами трубки, гарантує автономність роботи: у режимі очікування до 10 діб або близько 6 годин в режимі розмови. Єдиний порт, який поєднує Micro USB, і вихід для навушників (стандартний роз'єм 3,5 мм) герметично закритий гумовою заглушкою, а акумуляторний відсік ізолює задня кришка на гвинтовому кріпленні. І останнє: помірна ціна AGM Stone 2, робить його придбання більш ніж обгрунтованим, роблячи його одним з кращих на сьогодні, універсальних телефонів «на всі випадки життя».
  Купити водонепроникний телефон AGM Stone 2 в Україні та містах Київ, Дніпропетровськ, Харків, Житомир, Рівне, Луцьк, Запоріжжя, Чернівці, Маріуполь, Одеса, Дрогобич, Миколаїв, Полтава, Кіровоград, Хмельницький, Луганськ, Вінниця, Львів, Херсон, Івано Франківськ, Тернопіль, Черкаси, Ужгород, Донецьк, Чернігів, Суми, Крим, Севастополь, Ялта, Сімферополь завжди можливо в інтернет-магазині cifrobyte.com.

.