(пусто)
 
(067) 793 98 89

Інтернет магазин
захищених телефонів
та аксесуарів
Прийом дзвінків:
щоденно:    9:00 до 18:30
субота:      10:30 до 14:00
неділя:      вихідний

  Doogee Titans 2 DG700

  Suppu X6

Категорії

Блог / Новини

Блог / Новини RSS 2.0

Batl W83 в Київ, Одеса, Харків, Дніпропетровськ, Запоріжжя, Кіровоград, Рівне, Полтава, Хмельницький, Івано-Франківськ, Тернопіль, Луцьк, Львів, Херсон, Черкаси, Ужгород

Batl W83 - на сьогодні, є один з найбільш максимально міцних і потужних пристроїв, що відносяться до класу захищених смартфонів. Цей апарат так само відомий під іменами Cruiser W83 і ENJOY W83, а навіть і можливо під іншими назвами, що лише підтверджує успішність даної ОЕМ-конструкції. І дійсно, апарат вдало поєднав у собі дві ключові переваги: потужний рівень захисту і прийнятні для сучасного користувача, технічні параметри. Перший плюс комунікатора, як кажуть, видно неозброєним поглядом, настільки вражаюче (у плані міцності) він виглядає: зараз, коли легендарний AGM Rock V5, схоже назавжди йде в минуле,не знайти настільки серйозно захищеного смартфона. Корпус Batl W83 закутий в масивний картридж з термостійкої пористої гуми, в поєднанні з товстим пластиковим екраном, який оберігає IPS, ємнісний чотирьох дюймовий з роздільною здатністю в 800x480 пікселів дисплей девайса, роблячи його феноменально стійким до наслідків непередбачених падінь та інших механічних навантажень.
Максимальна герметичність телефону, підтверджена найвищим класом захисту цивільної електротехніки - стандартом IP68. Для досягнення даного високого рівня водонепроникності і повного захисту від пилу і бруду - в пристрої сам акумулятор є вбудованим, а відсік на задній частині гаджета, який прикриває задня кришка на двох гвинтах, мінімальний за розмірами і призначений лише для слотів двох сім-карт. Другою перевагою Cruiser W83, є економний продуктивний двоядерний процесор MTK6572 з частотою ядер по 1.2 ГГц, 512 МБ оперативної пам'яті і управління під ОС Android 4.2 Jelly Bean. Цих можливостей цілком вистачить користувачу, який пред'являє середні вимоги до свого мобільного помічника - принаймні з рішенням повсякденних завдань W83, справляється легко, хоча до вимогливих ігор, його оперативки буде замало. Так само, і в 5 Мп камера, особливо не засмутить власника цього унікального апарату, який вибирає в першу чергу за його приголомшливу міцність і невбиваємість. А порадує любителя активного стилю життя, наявність в ENJOY W83 потужний на 3000 мАг акумулятор, незалежний GPS модуль, з функцією A-GPS, що зайвий раз підтверджує основу позашляхової спрямованості цього стільникового.

Купити захищений, протиударний, водонепроникний смартфон Batl W83 в Україні та містах Київ, Житомир, Рівне, Луцьк, Запоріжжя, Чернівці, Маріуполь, Одеса, Дрогобич, Миколаїв, Полтава, Івано-Франківськ, Тернопіль, Кіровоград, Хмельницький, Луганськ, Вінниця, Львів , Дніпропетровськ, Харків, Херсон, Черкаси, Ужгород, Донецьк, Чернігів, Суми, Крим, Севастополь, Ялта, Сімферополь реально, оформивши замовлення на нього, на сайті cifrobyte.com.



.