(пусто)
 
(067) 793 98 89

Інтернет магазин
захищених телефонів
та аксесуарів
Прийом дзвінків:
щоденно:    9:00 до 18:30
субота:      10:30 до 14:00
неділя:      вихідний

  Doogee Titans 2 DG700

  Suppu X6

Категорії

Блог / Новини

Блог / Новини RSS 2.0

Doogee DG700 Titans 2 в Україні, Київ, Полтава, Одеса, Харків, Черкаси, Хмельницький, Запоріжжя, Івано-Франківськ, Тернопіль, Кіровоград, Рівне, Дніпропетровськ, Луцьк, Львів, Херсон, Ужгород

Сталевий смартфон Doogee DG700 - моментально притягує до себе увагу. Так, дійсно, смартфон виготовлений частково з нержавіючої сталі, а задня кришка обтягнута шкірою, що відразу кидається в очі, аналогічно загальному стильовому рішенню, в дусі апаратів преміум - класу типу Vertu. Крім зовнішнього шику, смартфон має і потужну практичну основу - він водонепроникний згідно класу IP67, а міцний частково сталевий корпус, здатний в більшості випадків уберегти електроніку пристрою від негативних наслідків і випадкових падінь. Сама апаратна частина комунікатора повністю відповідає сучасному рівню смартфону середнього класу. Doogee Titans 2 оснащений: чотирьох ядерним процесором MTK6582 з тактовою частотою ядер по 1,3 ГГц, оперативкою в 1 Гб і внутрішньою пам'яттю на 8 Гб (підтримуються карти пам'яті microSD до 64 Гб), ОС Android 4.4.2, ємнісним 4, 5 дюймовим дисплеєм з роздільною здатністю 960 х 540 пікселів, камерою зі світлодіодним спалахом: основною на 8 Мп і фронтальною на 5 Мп, мудулями GPS (з опцією A-GPS), Wi-Fi, Bluetooth, плюс підтримує роботу з двома сім-картами. А ємність акумуляторної батареї - цілих 4000 мАг, вдало підкреслює саме практичну складову даного пристрою, як втім, і його ціна, яку сміливо можна назвати дійсно символічною, враховуючи пропоновані девайсом можливості.

 На наш погляд, комунікатор Doogee DG700 - на сьогодні реально унікальна модель, що володіє стильним зовнішнім виглядом надійної захищеності (відповідно: міцністю і водонепроникністю), батареєю вражаючою ємності, сучасними технічними характеристиками, реально високим рівнем якості матеріалів і виконання, і при всьому цьому цінником бюджетного телефону!

Купити водонепроникний смартфон Doogee DG700 Titans 2 в Україні та містах Київ, Луцьк, Запоріжжя, Чернівці, Маріуполь, Полтава, Львів, Івано-Франківськ, Дніпропетровськ, Миколаїв, Житомир, Рівне, Харків, Одеса, Хмельницький, Луганськ, Херсон, Черкаси, Ужгород , Вінниця, Дрогобич, Тернопіль, Кіровоград, Донецьк, Чернігів, Суми, Крим, Севастополь, Ялта, Сімферополь можливо, оформивши замовлення в інтернет-магазині cifrobyte.com.


.