(пусто)
 
(067) 793 98 89

Інтернет магазин
захищених телефонів
та аксесуарів
Прийом дзвінків:
щоденно:    9:00 до 18:30
субота:      10:30 до 14:00
неділя:      вихідний

  Doogee Titans 2 DG700

  Suppu X6

Категорії

Блог / Новини

Блог / Новини RSS 2.0

Sonim XP3300 Force в Україні, Київ, Кіровоград, Рівне, Полтава, Черкаси, Хмельницький, Івано-Франківськ, Тернопіль, Запоріжжя, Одеса, Харків, Дніпропетровськ, Луцьк, Львів, Херсон, Ужгород

Невмируща класика - саме так, і це буде на всі сто відсотків правда, можна назвати американський кнопковий захищений телефон Sonim XP3300 Force. Він на ринку вже давно і зараз у продажу можна зустріти лише останні партії даної моделі. Але, знову-таки станемо стверджувати - нічого кардинально кращого від цього «класика» в даній, вузько спеціалізованій ніші, не з'явилося. Зате, впала ціна XP3300, ставши більш помірною, хоча все одно залишається зовсім вже чималою. Але тут нічого не вдієш - американський бренд (рідкість в окупованому «китайці» сегменті) і висока якість - дешево коштувати не можуть. «Американець» свого часу був одним з найміцніших телефонів, і головне, зараз таким і залишається, а його реальнi не взяті зі стелі, в «поті чола заслужені», солідні стандарти: армійський (США і НАТО) MIL-STD- 810 (його елементи вказують на високий рівень стійкості до механічних навантажень - стійкість до падінь з висоти 1-1,5 метра, агресивних хімічних середовищ і перепадів температур) і цивільний клас IP 68 (водонепроникність при короткочасних зануреннях і максимальний захист від пилу і бруду) - яскраве тому підтвердження. Якість виготовлення і самих матеріалів на висоті - реально відповідає чималій ціні. QVGA-дисплей діагоналлю в два дюйми з роздільною здатністю 240x320, захищає від подряпин і відколів гартоване скло Corning Gorilla, товщиною 1,5 мм. Функціонал звичайний для стандартного кнопкового телефону (не смартфон): є камера на 2 Мп, FM радіо та інші нехитрі опції. Але для такого телефону куди важливіше, всяких сучасних медіа-можливостей: потужний акумулятор ємністю на 1750 мАг, що надає власнику Sonim до 25 годин в режимі розмови і більше 1500 в режимі очікування, світлодіодний ліхтарик, GPS модуль, з функцією A-GPS . От саме ці можливості, а особливо вбудований GPS - і повністю виправдовують високу ціну даного апарату, призначення якого - не підвести свого власника, в самій критичній ситуації.

 Купити захищений, водонепроникний телефон Sonim XP3300 в Україні та містах Київ, Миколаїв, Житомир, Рівне, Луцьк, Запоріжжя, Чернівці, Маріуполь, Полтава, Івано-Франківськ, Дніпропетровськ, Харків, Одеса, Дрогобич, Тернопіль, Кіровоград, Хмельницький, Луганськ, Херсон , Черкаси, Ужгород, Вінниця, Львів, Донецьк, Чернігів, Суми, Крим, Севастополь, Ялта, Сімферополь завжди, зручно просто і швидко, замовивши його на сайті cifrobyte.com.


.