(пусто)
 
(067) 793 98 89

Інтернет магазин
захищених телефонів
та аксесуарів
Прийом дзвінків:
щоденно:    9:00 до 18:30
субота:      10:30 до 14:00
неділя:      вихідний

  Doogee Titans 2 DG700

  Suppu X6

Категорії

Блог / Новини

Блог / Новини RSS 2.0

Тактичні годинники Humvee Recon в Україні, Київ, Луцьк, Рівне, Львів, Черкаси, Полтава, Тернопіль, Харків, Хмельницький, Івано-Франківськ, Одеса, Кіровоград, Запоріжжя, Дніпропетровськ, Херсон, Ужгород

 Humvee Recon, американські тактичні годинники, які повністю виправдовують свою назву, яка належить до ім'я відомого у всьому світі, армійського броньованого автомобіля- HMMWV (абревіатура по англ. що означає, High Mobility Multipurpose Wheeled Vehicle) і переводиться як високоподвіжний багатоцільовий колісний транспортний засіб, а на слуху в армії, скорочується до Humvee / Хамви / (молот по англ.). Годинник має безпосереднє відношення до цього знаменитого броньовика, як офіційно, так і зовні: Humvee Recon виробляються за ліцензією (право використання бренду - повністю дотримано), американської компанії CampCo, а їх дизайн і стиль максимально наближений і витриманий у дусі старшого «чотириколісного сталевого брата».

 Годинники Humvee, як і однойменний позашляховик, дуже міцні. Головний корпус, виконаний з міцного полікарбонату і зверху «закутий» в прогумований, пружний захисний картридж, основне завдання якого амортизація ударів і захист від інших шкідливих механічних впливів. Сам картридж має потужну рамку, яка виступає по всьому периметру дисплея годинника і захищеного стійким до появи подряпин, мінеральним склом - вціліти в умовах жорсткої експлуатації і при падінні гаджета «обличчям вниз». Задня кришка Humvee вироблена з нержавіючої сталі, а величезний дисплей може похвалитися чудовим рівнем інформативності, завдяки великому, лаконічному зручному для читання в будь-яких ситуаціях, шрифту, яким відображається основна інформація, що виводиться на нього: день, секунди, години, хвилини і дата. А завдяки приємному і комфортному для очей, бірюзовому підсвічуванню екрану, стає зручно сприймати інфорамацію і в умовах повної відсутності освітлення. Маркування рейтингу водонепроникності становить 50 метрів (WR50), що вказує на здатність переносити короткочасні водні процедури, наприклад: короткий заплив у басейні або прийняття легкого душу, але не більше того. 

 Функціонал годинників володіє: хронографією, 12/24 годинниковим режимом відображення часу, відображенням часу в 22 найбільших містах світу, трьома незалежними будильниками, функцією секундоміра, таймера (з пам'яттю 20-ти часових відрізків) і показником дати. Ремінець годинників, виконаний з нейлону і фіксується на липучці, регульованого під будь-який розмір зап'ястя. Модель має два кольорових варіанти виконання: Black (чорні) і Olive (зелені-хакі). Розміри годиників Humvee, рівні 71 х 40х1 1 мм, при їх вазі близько 50 грамів.

Купити тактичні годинники Humvee Recon, в містах Київ, Харків, Одеса, Миколаїв, Львів, Луганськ, Маріуполь, Вінниця, Суми, Черкаси, Дрогобич, Тернопіль, Донецьк, Полтава, Рівне, Луцьк, Чернівці, Івано-Франківськ, Житомир, Кіровоград, Чернігів, Хмельницький, Ужгород, Запоріжжя, Дніпропетровськ, Херсон, Крим, Севастополь, Ялта, Сімферополь, в будь-який зручний Вам момент, можливо замовивши їх у магазині cifrobyte.com.


.