(пусто)
 
(067) 793 98 89

Інтернет магазин
захищених телефонів
та аксесуарів
Прийом дзвінків:
щоденно:    9:00 до 18:30
субота:      10:30 до 14:00
неділя:      вихідний

  Doogee Titans 2 DG700

  Suppu X6

Категорії

Блог / Новини

Блог / Новини RSS 2.0

Захищений смартфон Huadoo V3 в Україні, Київ, Кіровоград, Рівне, Полтава, Черкаси, Хмельницький, Івано-Франківськ, Тернопіль, Запоріжжя, Одеса, Харків, Дніпропетровськ, Луцьк, Львів, Херсон, Ужгород

 Huadoo V3 - відмінний захищений смартфон, в активі якого успішно суміщені: високий рівень міцності, чудова якість матеріалів і збірки, неординарний впізнаваний дизайн і потужні (враховуючи клас пристрою) технічні можливості. Смартфон Huadoo V3 IP68 Waterproof, монолітно зібраний з зносостійких, якісних матеріалів, володіє чудовою ергономікою, а наявність механічних кнопок навігації, додає йому зручності експлуатації в жорстких, далеких від міського комфорту, умовах. 

 Телефон захищений по стантарту ІP68, що передбачає можливість переживати короткочасні занурення (на глибину до 2х метрів, впродовж 30ти хвилин), повний захист від бруду і пилу. Завдяки міцним, «броньованим», частково прогумованим корпусом, апарат володіє високим ступенем удароміцності. А високі тех. показники, в основі яких лежать: чотирьох ядерний процесор MTK6582 Quad Core з тактовою частотою 1.3 ГГц на ядро, об'єм оперативної пам'яті в 1Гб і ОС Android 4.4.2, нададуть майбутньому власнику Huadoo V3 - серйозний рівень швидкодії і продуктивності, більш ніж достатній для вирішення поточних завдань, необхідних від пристроїв такого класу. І це твердо гарантує результат An Tu Tu - тесту, більше 18000 одиниць, що набирається апаратною частиною комунікатора. Плюс, варто виділити підтримку телефоном роботи з двома SIM картами, чотирьох дюймовий ємнісний FWVGA дисплей, з роздільною здатністю 854x480 пікселів, GPS-навігатор, основну камеру на 8 Мп (виробляє знімки з максимальною роздільною здатністю 3264 * 2448 пікселів), батарею прийнятною для забезпечення достатньої автономності роботи, ємності на 2800 мАг, а також наявність в апараті туристичного набору датчиків і програм: цифрового компаса, барометра, висотоміра, термометра, що додатково підкреслює основне цільове призначення смартфона: його орієнтацію на спортивний, а часто і екстремальний спосіб життя клієнтів.

 Купити водонепроникний смартфон Huadoo V3 в Україні та містах Київ, Дніпропетровськ, Харків, Одеса, Дрогобич, Миколаїв, Житомир, Рівне, Луцьк, Запоріжжя, Чернівці, Маріуполь, Полтава, Івано-Франківськ, Херсон, Черкаси, Ужгород, Тернопіль, Кіровоград, Хмельницький , Луганськ, Вінниця, Львів, Донецьк, Чернігів, Суми, Крим, Севастополь, Ялта, Сімферополь зручно за допомогою магазину cifrobyte.com.


.