(пусто)
 
(067) 793 98 89

Інтернет магазин
захищених телефонів
та аксесуарів
Прийом дзвінків:
щоденно:    9:00 до 18:30
субота:      10:30 до 14:00
неділя:      вихідний

  Doogee Titans 2 DG700

  Suppu X6

Категорії

Блог / Новини

Блог / Новини RSS 2.0

Захищений смартфон NO.1 M2 у м Київ, Тернопіль, Житомир, Луцьк, Чернігів, Чернівці, Полтава, Харків, Одеса, Дніпропетровськ, Запоріжжя, Миколаїв, Херсон, Маріуполь, Хмельницький, Кіровоград

Смартфон NO.1 M2 - чудова пропозиція в сегменті захищених телефонів. Мабуть, саме оптимальне на сьогодні. Саме оптимальне, причому за трьома важливими параметрами: ціною, якістю і можливостям. Отже по порядку.

А) Можливості.
Апаратна частина повністю відповідає сучасному рівню. Продуктивність і швидкодія - твердий середній рівень, що і підтверджують 19000 балів, набраних апаратом в AnTuTu -тест ...
Це гарантують:
- Чотирьох ядерний процесор MTK6582 з частотою кожного ядра по 1.3 ГГц
- Графічний процесор GPU: Малі-400MP
- 1 Гб оперативної пам'яті і 8 Гб вбудованої
- Операційна система Android 5.0

Крім того, функціонал телефона доповнюють:
- Хорошої якості, ємнісний TFT сенсорний екран діоганалью в 4.5 дюйма і роздільною здатністю 960х540 пікселів
- Дві камери: основна на 13.0 Мп і фронтальна на 5.0 Мп
- Підтримка роботи з двома сім-картами
- Само собою наявність FM-радіо, Bluetooth і Wi-Fi
- І радують елементи туристичного функціоналу: досить ємнісний літій - полімерний акумулятор на 2400 мАг, GPS-навігатор з ГЛОНАСС, плюс опція електронного компаса.
Інша площина можливостей, виділяє цей апарат з довгого ряду аналогічних за «залізом» побратимів. І позначена, звичайно ж, вона, стандартом захисту IP68. Останній і робить цей пристрій невразливим до шкідливого впливу води (здатний переносити короткочасні - до півгодини - занурення на глибину до двох метрів), бруду і пилу. А компактні розміри, і в першу чергу невелика товщина комунікатора, досить міцний корпус, виводять смартфон в лідери серед телефонів, призначених для жорсткої міської експлуатації. Підкреслимо - саме міський, так як все ж, в один ряд з такими захищеним "монстрами класу" як AGM Rock V5 plus і Ranger Fone S19 (Batl S19, MANN S19) - його ставити не варто. Але для повсякденного, недбалого використання: фітнес клуб, домашнє господарство, швидкі на кидок, руки дітей - він цілком підійде. І буде кращим серед аналогів.

Б) Якості, що реально на висоті;

В) І ціни, яка непристойно, мала, враховуючи все вищеперелічене.

Одним словом кращого, недорогого, сучасного комунікатора на кожен день, за яким не потрібно турбуватися випадково впустивши його в неглибоку калюжу - не знайти!

Купити захищений, водонепроникний смартфон NO.1 M2 в містах Київ, Одеса, Дніпропетровськ, Запоріжжя, Харків, Миколаїв, Луцьк, Полтава, Рівне, Черкаси, Чернігів, Суми, Вінниця, Львів, Тернопіль, Херсон, Ужгород, Кіровоград, Хмельницький, Луганськ Чернівці, Маріуполь, Івано-Франківськ, Дрогобич, Донецьк, Житомир, Крим, Севастополь, Ялта, Сімферополь, завжди зручно, просто і можливо в будь-який момент, скориставшись послугами інтернет-магазину «ЦІФРОБАЙТ».


.