(пусто)
 
(067) 793 98 89

Інтернет магазин
захищених телефонів
та аксесуарів
Прийом дзвінків:
щоденно:    9:00 до 18:30
субота:      10:30 до 14:00
неділя:      вихідний

  Doogee Titans 2 DG700

  Suppu X6

Категорії

Блог / Новини

Блог / Новини RSS 2.0

Китайські годинники Weide в г. Киев, Житомир, Луцьк, Чернігів, Чернівці, Полтава, Хмельницький, Кіровоград, Дніпропетровськ, Запоріжжя, Миколаїв, Харків, Одеса, Херсон, Тернопіль, Маріуполь,

Гідний поваги функціонал, вражаючий зовнішній вигляд, прекрасна якість матеріалів і збірки - все це є незаперечними ключовими перевагами, які гарантують покупцеві китайські годинники Weide. А саме головне - це кінцева і зважена ціна, що робить дану пропозицію одним з найвигідніших в ніші недорогих, спортивних годинників.

Розглянемо більш докладно годинник Weide Sport Watch WH1101, які нещодавно поповнили асортимент нашого магазину. Основні переваги годинника - це виконання в стильному, глянцево-чорному корпусі спортивного дизайну, виготовленому з якісної неіржавіючої сталі. Присутні тут два індикатори часу: цифровий LED дисплей (відображає час червоними символами) і стрілковий високоточний японський кварцовий механізм (похибка якого не перевищує декількох секунд на добу). Плюс, в годиннику є будильник і можливість відображення дати з часом в 12/24 годинному форматі. Фірмове особливо міцне скло (пластик) HARDLEX впевнено захищає циферблат від подряпин і легких механічних навантажень, а загальна герметичність аксесуара характеризується його рейтингом водонепроникності з відміткою в 30 метрів, що дозволяє власникові Weide не побоюватися за наслідки проведених у них, короткочасних водних процедур. І нарешті, головна перевага - оптимальна цінна, що абсолютно є невеликою, враховуючи вищевикладені переваги даної речі, що роблять її експлуатацію приємною і комфортною, а їх відмінний і оригінальний зовнішній вигляд, гарантовано привертає увагу до Вашого зап'ястя.

 Купити годинник Weide в містах Київ, Кіровоград, Хмельницький, Луганськ, Полтава, Львів, Чернівці, Чернігів, Суми, Вінниця, Івано-Франківськ, Маріуполь, Ужгород, Дніпропетровськ, Запоріжжя, Дрогобич, Рівне, Черкаси, Миколаїв, Донецьк, Херсон, Крим , Севастополь, Одеса, Харків, Ялта, Сімферополь, завжди можливо, замовивши їх у магазині «ЦИФРОБАЙТ».


.