(пусто)
 
(067) 793 98 89

Інтернет магазин
захищених телефонів
та аксесуарів
Прийом дзвінків:
щоденно:    9:00 до 18:30
субота:      10:30 до 14:00
неділя:      вихідний

  Doogee Titans 2 DG700

  Suppu X6

Категорії

Блог / Новини

Блог / Новини RSS 2.0

Ударостійкий, захищений телефон Land Rover M12 у м Київ, Хмельницький, Луцьк, Кіровоград, Полтава, Львів, Чернігів, Чернівці, Житомир, Дніпропетровськ, Запоріжжя, Миколаїв, Харків, Одеса, Херсон, Тернопіль, Маріуполь

Призначений для жорсткої експлуатації, ударостійкий, захищений від вологи, телефон Land Rover M12, володіє додатково двома ключовим перевагами, що висуває його вперед з ряду подібних конкурентів. Це в першу чергу ємкістна акумуляторна батарея на 4500 мАч, що забезпечує, враховуючи невеликі енерго витрати цього простого кнопкового телефону, автономність мінімум на півмісяця в режимі очікування і більше семи годин в режимі безперервної розмови. І друге, на сьогодні досить рідкісна особливість, навіть серед упевнено прогресуючих китайських телефонів - можливість роботи відразу з трьома сім-картами: дві у форматі GSM і одна в CDMA. Не забудемо згадати ще й про високу якість виконання телефону. Збірка монолітна, матеріали довговічні і зносостійкі. Корпус з міцного полікарбонату додатково посилений гумовими накладками, пом'якшуючими наслідки непередбачених падінь, а дисплей захищений посиленим, товщиною в 1,2 мм пластиком. Сам дисплей має діагональ в 2,4 дюйма і роздільну здатність 480х320 пікселів, відтворюючи гідної якості зображення. Решта функціонал, стандартний для простого кнопкового телефону, нічого зайвого але всі основні функції присутні: камера на 2 Mп, підтримка карт пам'яті до 8 Гб, FM-радіо, підтримка Mp3, Mp4-плеєра, Bluetooth, GPRS, WAP, MMS.


Все це робить захищений телефон Land Rover M12, одним з кращих пропозицій в своєму класі, орієнтованому на практичного і активного користувача, купити який можливо в містах Київ, Кіровоград, Хмельницький, Луганськ, Полтава, Львів, Чернівці, Чернігів, Суми, Ужгород, Дніпропетровськ , Запоріжжя, Дрогобич, Рівне, Вінниця, Івано-Франківськ, Маріуполь, Черкаси, Миколаїв, Донецьк, Херсон, Крим, Севастополь, Одеса, Харків, Ялта, Сімферополь, за допомогою оформлення замовлення в зручній для Вас формі (по телефону або в електронному вигляді) в інтернет - магазині «ЦІФРОБАЙТ».


.