(пусто)
 
(067) 793 98 89

Інтернет магазин
захищених телефонів
та аксесуарів
Прийом дзвінків:
щоденно:    9:00 до 18:30
субота:      10:30 до 14:00
неділя:      вихідний

  Doogee Titans 2 DG700

  Suppu X6

Категорії

Блог / Новини

Блог / Новини RSS 2.0

Захисний чохол LunaTik TAKTIK 5 Extreme для iPhone 5 у м Київ, Луцьк, Полтава, Хмельницький, Чернігів, Чернівці, Кіровоград, Житомир, Дніпропетровськ, Запоріжжя, Миколаїв, Харків, Одеса, Херсон, Тернопіль, Маріуполь

У даному випадку мова йде про ОЕМ - версії відомого американського чохла LunaTik TAKTIK 5 Extreme, можливість вибору якого, на наш погляд, не варто з маху відмітати навіть затятим шанувальникам яблучного стилю, справжніх брендів і випливаючи звідси, сили іміджу. І ось чому. Так оригінал є оригінал, з усіма наступними з цього перевагами. Але в цілому, змушені визнати, бувають і виключення, причому приємні, в яких ОЕМ - версія або копія, може стати гідною альтернативою оригіналу. І чохол LunaTik TAKTIK Extreme, вірніше його ОЕМ - копія, по праву, знайшла своє місце в асортименті нашого магазину, якраз таке приємне виключення із загальних правил. Якраз, той випадок, коли абревіатура ОЕМ - звучить якщо не гордо, то, принаймні, гідно. 

 Міцність і добротність. Саме так можна охарактеризувати цей чохол. Лаконічно і просто - і додати тут нічого. Якісні матеріали та гідний рівень міцності повністю повторюють «еталон» конструктивного виконання чохла - і звідси випливає, схожий з оригіналом кінцевий результат цільового призначення цієї речі - забезпечення високого рівня захисту, що знаходиться в ньому девайса. І навіть більше. Міцність LunaTik ОЕМ гарантована міцним алюмінієвим корпусом чохла, на відміну від полімерного корпусу оригінального аксесуару. Матово-глянсовий метал, скло Gorilla Glass, приємна тяжкість в руці - тактильно передають відчуття солідності та якості даної речі, на наш погляд навіть більше, ніж легкий зразок наслідування. А ціна, в 4-10 разів менша (і це при максимально близьких основних споживчих характеристиках - бренди не в рахунок), і зовсім, робить вибір на його користь однозначним для практичного користувача і як мінімум змусить задуматися прихильника стилю та іміджу.

 Купити захисний, ударостійкий чохол LunaTik TAKTIK Extreme для iPhone 5 / ОЕМ / в містах Київ, Кіровоград, Хмельницький, Луганськ, Полтава, Львів, Чернівці, Чернігів, Суми, Ужгород, Дніпропетровськ, Запоріжжя, Дрогобич, Рівне, Вінниця, Івано-Франківськ, Маріуполь, Черкаси, Миколаїв, Донецьк, Херсон, Крим, Севастополь, Одеса, Харків, Ялта, Сімферополь, можливо скориставшись послугами інтернет - магазину «ЦИФРОБАЙТ».


.